Novoroční update

Tak, nejvyšší čas na update ohledně týhle překladatelský skupiny ^^

Distribuce překladů

Protože už se zas uklidnilo haló kvůli zákonům, autorským právům a ostatním nesmyslům, zjednoduším Vám všem cestu k překladům 2D. Od teď cesta k nim povede přes náš discord. Stávající úložiště budou fungovat jen jako záloha a nebudou tak často aktualizovaná. Jasně, je to taky vopruz, lízt přes discord, ale řekl jsem ‚zjednoduším‘, ne ‚naservíruju až pod nos‘ 😀 Stejně to tak ostatní skupiny mají podobně. Rád bych třeba k anime ještě něco napsal, získal zpětnou vazbu od fanoušků nebo s nima pokecal, proto nebudou překlady přímo na Aki.

Nové místo s překlady je mimochodem 100% bez reklam a relativně bezpečné asi jako každý běžný web. Takže už se nikdo nemusí bát, nebo shánět překlady nějakou neoficiální cestou.

Další aktivita

Na závěr jen poznámka k dalším projektům. Neřeknu kdy se na nich začne pracovat, jen pořadí:

  1. 1. OVA na UQ Holder, ... ne, už je přeloženo na aki
  2. 2. OVA/poslední epizody Beatless.

Překlad může začít za měsíc, nebo i rok, to prostě neodhadnu. Kdo by to byl řekl, že s nástupem do práce se stane volnej čas tak cenným… ^^ No, co se dá dělat. Úplně to tu nezavíráme, ale nečekejte na překlady každý týden, od toho jsou tu jiní 😉. Kdyby ale někdo chtěl zůstat v kontaktu, může využít discord, tam to celkem žije. Dokonce i s dobrou atmosférou, bez toxických jedinců širší anime komunity 😀

No, to by asi mohlo stačit. Tak hodně úspěchů do nového roku 🙂